orange

Nota prawna

Nota prawna

Serwis niniejszy został przygotowany przez Roche Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39 B, jako serwis informacyjny dla odbiorców w Polsce.

Serwis internetowy zawiera informacje o produktach i usługach Roche Polska z których nie wszystkie są dostępne w każdym kraju. Roche Polska Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby umieszczone w serwisie internetowym informacje były ścisłe i uzupełniane na bieżąco. Pomimo tego nie możemy zagwarantować, że informacje że informacje umieszczone w niniejszym serwisie są kompletne i prawidłowe. Prosimy pamiętać, że informacje podane tutaj mogą być już nieaktualne. Roche Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za następstwa korzystania z serwisu internetowego oraz jego zawartości.

Redaktorzy Serwisu dołożyli wszelkich starań, aby zamieszczone informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie mogą jednak zagwarantować ich aktualności, dokładności oraz kompletności i nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z treści zawartych w Serwisie.

Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie mogą odbywać się wyłącznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego.

Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Roche Polska Sp. z o.o.  nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody lub przez nią nieopracowywane.

Serwis foundationmedicine.pl zawiera linki to innych stron www, które oferowane są jedynie w celu informacyjnym. Redaktorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron.

Podobnie jak większość serwisów internetowych, monitorujemy ilość odwiedzin. W tym procesie nie są uzyskiwane żadne dane umożliwiające personalną identyfikację odwiedzającego serwis. Właściciel serwisu zbiera informacje o liczbie osób odwiedzających serwis, daną stronę oraz informacje o pochodzeniu domeny podmiotu dostarczającego usługi internetowe użytkownikowi serwisu. Dane te pomagają nam w lepszym poznaniu zainteresowań naszych użytkowników.

Informacje zamieszczane na stronie foundationmedicine.pl nie są równoznaczne z udzieleniem porady lekarskiej. Należy zawsze skonsultować się z lekarzem w celu pozyskania dalszych  informacji.

Administratorem oraz właścicielem majątkowych praw autorskich do strony internetowej foundationmedicine.pl jest:
Roche Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39b
02-672 Warszawa
tel.: +48 22 345 18 88
fax.: +48 22 345 18 74
e-mail: pl.kontakt@roche.com
KRS: 0000118292
NIP: 522-001-44-61
Kapitał zakładowy: 25.000.000 zł